Zápisnica zo schôdze

Zápisnica zo schôdze

9. januára 2018 Zápisnice 8

Zápisnica zo schôdze vedenia klubov seriálu Cassovia cup, konanej 25.10.2017 v Košiciach

Prítomní: pp. Ihnát Ladislav, Vítko Ľubomír, Sucharda Jaroslav, Grossman Pavol, Sekerák Miloš, Medvec Jozef, Grega Vladimír, Vojčík Radoslav,Tkač Igor Čonka Peter.

Ospravedlnení: pp. Burcák Jaroslav, Parlag Peter

1.Zhodnotený bol priebeh uplynulého ročníka seriálu CC, vyjadrili sa k nemu jednotliví organizátori, časomiera a zdravotné zabezpečenie. Všeobecne nebolo väčších námietok. Pre hladký priebeh podujatí však bolo znova upozornené na osobné preberanie čipov, aby nebolo možné si ich zameniť.Znova je nutné pripomenúť, že podnety na nový športový rok 2018 je možne podať aj na zástupcu jazdcov, ktorým stále je pán Vítko Ľubomír z Kechneca. Rozobrali sa niektoré pripomienky : spomaliť dostatočne úsek pre časomieru-najmarkantnejší bol tento problém v Stropkove
-na podnety rodičov na štartovné pre triedu 50ccm tým sa budeme zaoberať v zimných mesiacoch zaoberať.

2.Prebratá bola výsledková listina za rok 2017 podľa jednotlivých kategórií, v zápisnici ju neuvádzame, nakoľko bez zmien je zverejnená na oficiálnej stránke.

3.Prestupový kľuč vzhľadom k veku:z triedy dorast 85ccm do triedy Amatér junior prestupuje: Tomáš Labanský,
z triedy Amatér junior do Amatér prestupuje Veliký Peter, Sinovický Peter, Benko Lukáš, Slivenský Ján a Pollák Michal,z triedy Amatér do triedy Veterán prestupuje Durasčinský Marcel, Onderko Martin, Horvát Daniel, z triedy Veterán do Superveterán prestupuje Szilaši Jozef

4.Postupový kľúč vzhľadom na podané výkony a umiestnenie, výbory rozhodli nasledovne:
z tridyAmatér junior do triedy Hobby postupujú: Hanečák Dominik, Vajda Miroslav, Šimon Adam, Ruščák Roland, Franko Ján ml.
z triedy Amatér do Hobby postupujú: Koľ Tomáš, Kalafut Rastislav, Bodnár Peter, Miščík Ján, Patsch Dominik

z triedy Hobby do triedy Profi postupujú Timko Daniel, Cmarík Timotej, Jedinák Adrián,

5.Otvorila sa otázka Večera víťazov na jeho usporiadanie bol vyhlásený konkurz po predbežnom zisťovaní účasti a nedostatočnej účasti dekorovaných jazdcov sme od toho pre tento rok upustili.

6.Prebehla bohatá a priateľská diskusia

zapísal Peter Čonka

O autorovi

Miloš Sekerák:

komentárov 8

 1. Stanislav Kundrát

  10. januára 2018
  Odpovedať

  Nesúhlasím s postupovým kľúčom v kategórii hobby

  • rado vojcik

   11. januára 2018
   Odpovedať

   Sem napíšte svoj komentár…dovod?

 2. Jozef Szilasi

  11. januára 2018
  Odpovedať

  Ahoj Rado, vies kedy bude znamy kalendar na tento rok? Dik Dodi

 3. Tomáš Vajda

  12. januára 2018
  Odpovedať

  Takisto vyjadrujem nesúhlas s postupovým kľúčom kategória hobby. Kvôli tomu ze odjazdím celý rok každý pretek musím isť do profi? Aby som tam zavadzal? Minule roky sa išlo podľa koeficientu výkonnosti nie podľa umiestnenia, prečo sa tento rok tak nepostupuje? Je to nespravodlivé. Malo by sa to prehodnotiť a nie robiť to tak kedy ako komu pasuje.

 4. Stanislav Kundrát

  12. januára 2018
  Odpovedať

  Taktiež nesúhlasím s postupovým kľúčom, bolo by to treba prehodnotiť po minulé sezóny bol postup 3 najrýchlejších jazdcov a tak výkonnosť podľa toho koľko mal jazdec odjazdené a ci sa umiestnil na popredných priečkach žiadam o prehodnotenie postupového kľúča v kat. Hobby

 5. Silvester Lipjanec

  1. februára 2018
  Odpovedať

  Osobne by som rád prestúpil do kat. Profi. Mal som odjazdené iba 4 preteky takže bodov nebol dostatok, ale chcel by som ísť s konkurenciu a porovnávať sa naďalej s nimi. Poháre mi doma nechýbajú :)

 6. VITKO

  5. februára 2018
  Odpovedať

  URCITE NAJDEDME SPOLOCNEHO MENOVATELA

 7. Braňo Mikula

  9. februára 2018
  Odpovedať

  Nezvyknem sa zapájať do týchto komentárov, ale nedá mi to. Osobne si myslím, že postupový kľuč je správny tak ako bolo rozhodnuté na schôdzi a odsúhlasené vedením klubov. V minulosti som bol preradený do vyššej kategórie na základe výsledku jedného preteku v Kavečanoch. Rozhodlo tak vedenie seriálu a treba to akceptovať. Alebo je lepšie zostať 10 sezón v Amatéroch a zbierať poháre? To si radšej kúpte pohár v MAADe, stojí asi 10Eur, bude to podstatne lacnejšie ako pretek.

Chceli by ste vyjadriť svoj názor?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Pridaj komentár