Schôdze výborov Cassovia cupu

Schôdze výborov Cassovia cupu

19. januára 2020 Zápisnice 0

Zápisnica zo schôdze výborov Cassovia cupu konanej 15.1.2020 o 18.00 hod

1.Prítomní pp: Burcák Jaroslav, Medvec Jozef, Ihnat Ladislav, Tirpák Jan, Grossman Pavol, Sucharda Jaroslav, Grega Vladimír, Erdely Edmunt a Čonka Peter.

Hostia: Trojčák Miroslav, p.Labuzik Slvoomir sl. Trojčáková Miriam a p. Tkáč Igor

Ospravedlnení – p.Mitrik pre nehodu

2.Bol zreferovaný zdravotný stav techn. komisára p. Vojčíka , do jeho návratu bude preberanie a priebeh podujatia riadiť jury na čele s riaditeľom podujatia, bola prevzatá agenda pána Vojčíka na prípravu podujatí.

3.So zástupcom jazdcov ,pánom Erdelym a vedúcimi klubov sme prešli možné ohlasy na postupové kľúče , nikto z jazdcov nepodal opravný prostriedok a teda rozhodnutie je platné.

4. S organizátormi bol prekonzultovaný Večer víťazov, ktorý sa bude konať 1.febr v Kavečanoch. Týmto pozývame ďalších jazdcov na účasť na tomto podujatí, Vstup zdarma majú jazdci ccm 50,65 a 85 ccm a Lady, vstupné je 25 euro a prosíme doteraz prihlásených a dalšich záujemcov, aby sa prihlásili a vyplatili vstupenky do 25.jan 2020, Platby je možné uskutočniť u pána Labuzika do stanoveného termínu alebo u pani Trojčákovej v predajni Black šport vo Valalikoch Začiatok podujatia 19.00 hod plánované dekorovanie jazdcov 21,00 hod.

5.Na koncoročné vázy bolo na schôdzi vyzbieraných 480 euro , pán Grega objedná 30 koncoročných váž , prevezme na podujatie pán Labuzik

6.Plán podujatí na rok 2020- môže sa ešte meniť , hlavne pre možnosti zmien podujatí SMF
26.apr – Kechnec
10.máj Zelený dvor
7.jún Kavečany
28.jún Stropkov
2.aug. Gelnica
6.Sep. Budimír
27.sept Družstevna p.H

7.Diskusia

zapísal Peter Čonka tajomnik CC

O autorovi

Miloš Sekerák:

Zatiaľ bez komentárov

Chceli by ste vyjadriť svoj názor?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Pridaj komentár