Schôdza výborov Cassovia cupu

Schôdza výborov Cassovia cupu

15. mája 2020 Nezaradené, Zápisnice 0

Zápisnica zo stretnutia vedúcich klubov podujatí Cassovia cup, konaná 14.mája 2020 o 18,00 hod. v Košiciach
1.Prítomní-pp.Sucharda Jaroslav. Medvec Jozef, Grega Vladimír, Ihnát Ladislav, Burcák Jaroslav, Grossman Pavol, Tomáško Roman, Čonka Peter + 2 hostia

2.Bol zhodnotený uplynulý Večer víťazov, ako veľmi úspešný, aj keď množstvo jazdcov si neprišlo prebrať koncoročnú vázu, čo vedenie CC mrzí. Rovnako je škoda, že usporiadateľ dodnes neposkytol fotografie z tohto podujatia pre našu internetovú stránku.

3.Možnosti a podmienky , kedy začať so športovými podujatiami. Výbory očakávajú 4.fázu uvoľnenia zákazov pre Corona vírus po 20.máji, kde by bola možnosť začať s vonkajšími i vnútornými športami , ale s výlukou divákov. Pozorne budeme sledovať daný vývoj a prispôsobovať sa daným možnostiam. Výluka divákov samozrejme prikazuje nemnožiť a nepoužívať reklamné plagáty. Ďalším problémom je zriadenie bufetov ale nakoľko ide o predaj cez okienko a vonkajší predaj, ukáže čas, či budeme môcť dať hromadne pripraviť občerstvenie pre jazdcov. V ďalšom sme predpokladali postupné uvoľňovanie zákazov a po zvážení sa rozhodlo nasledovne, nakoľko nejde len o naše rozhodnutie ale aj o povolenia rôznych orgánov, v prvom rade starostov, podujatie by sme radi začať v Stropkove 28.júna, Gelnica 2. Aug, do mesiaca júl alebo august bude vložené podujatie v Kavečanoch, podľa možností organizátorov a časomiery, Budímir 6.sept, Družstevna p.H. 27. Sept, a ak to počasie dovolí Kechnec 4.okt

4.Štartovné zostáva rovnaké ake bolo v uplynulom roku 15,20,25 euro

5.Prediskutovaný bol priebeh podujatia v nových podmienkach. Pripravujeme technické karty-pán Grega, prevzaté po pánu Vojčíkovi. Nakoľko sme našli niektoré duplicitné čísla ktoré boli v minulosti zaregistrované na podujatiach, vhodné by bolo tento problém vyriešiť s pánom Gregom a to čo najskôr. Tieto duplicitné štartovné čísla v najbližšom období uverejníme na našej stránke. Ide o praktický problém, pretože opakované štartovné číslo v priebehu dňa prepína časomiere merania do inej kategórie, s čím potom majú problémy aj samotní jazdci.

6.Až do odvolania bude v depe a v okolí súťažnej trate používať ochranné rúško , okrem aktuálne jazdiacich športovcov. Rovnako bude nutné dbať na zvýšenú dezinfekciu rúk počas dňa a žiadame samotných jazdcov a ich doprovody o zabezpečenie a používanie týchto pomôcok.

7.Žiadame sporne zaradených jazdcov, alebo jazdcov nováčikov, ktorí majú záujem aktívne sa zúčastniť našich podujatí, aby na prvom podujatí , ktoré plánujeme v Stropkove, sa aspoň pol hodiny pred koncom preberania dostavili k technickému komisárovi podujatia, aby boli správne zaradení.

8. bola prebratá možnosť jednorazovej zbierky pre pána Vojčíka, ktorého zdravotný stav nedovoľuje pokračovať v činnosti na našich podujatiach .

9.Diskusia a záver schôdze.

zapísal Peter Čonka tajomnik CC

O autorovi

Miloš Sekerák:

Zatiaľ bez komentárov

Chceli by ste vyjadriť svoj názor?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Pridaj komentár